14 C
Tirana
Thursday, 9 May, 2019
Reklamo Ketu
Home Etiketimet WPS

Etiketim: WPS

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,373NdjekësitNdjek
125NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

1 ne 131 emaile permban nje malware

BENI KUJDES NGA EMAILET Email-et tani po përdoren gjithnjë e më shumë nga hakerat, dhe një vlerësim statistikor që është bërë në çdo 131 email...