15 C
Tirana
Monday, 13 May, 2019
Reklamo Ketu
Home Etiketimet Wordlist attack

Etiketim: Wordlist attack

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,374NdjekësitNdjek
123NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Sulmuesit shfrytëzuan plugin Yuzo WordPress për të ridrejtuar përdoruesit në faqet...

Një vulnerabilitet në pluginin WordPress '‘Yuzo related posts’ është shfrytëzuar nga hakerat për të injektuar JavaScript dhe për të ridrejtuar përdoruesit në faqet...