18 C
Tirana
Wednesday, 15 May, 2019
Reklamo Ketu
Home Etiketimet Windows

Etiketim: Windows

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,365NdjekësitNdjek
123NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Hack WPS me Pixie Dust Attack dhe Reaver

Në këtë tutorial ne do të bëjmë një sulm pixie dust duke përdorur Reaver 1.5.2, Aircrack-NG dhe Pixiewps. Sulmi Pixie Dust  është një sulm...