21 C
Tirana
Friday, 10 May, 2019
Reklamo Ketu
Home Etiketimet Ransomware

Etiketim: Ransomware

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,371NdjekësitNdjek
125NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Gabimet e punonjësve dhe gabimet e sistemit janë një kërcënim i...

Gabimet e punonjësve u renditën si rreziku më i lartë në Studimin e Trendeve Globale të Enciklopedisë 2019, megjithëse pajisjet në pronësi të punonjësve...
profile te sigurta

Profile të sigurta