20 C
Tirana
Friday, 10 May, 2019
Reklamo Ketu
Home Etiketimet Parrot OS

Etiketim: Parrot OS

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,371NdjekësitNdjek
125NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Sulmuesit shfrytëzuan plugin Yuzo WordPress për të ridrejtuar përdoruesit në faqet...

Një vulnerabilitet në pluginin WordPress '‘Yuzo related posts’ është shfrytëzuar nga hakerat për të injektuar JavaScript dhe për të ridrejtuar përdoruesit në faqet...