18 C
Tirana
Wednesday, 5 June, 2019
Reklamo Ketu
Home Etiketimet Kali Linux

Etiketim: Kali Linux

Na Ndiqni:

311FansaPëlqeje
2,343NdjekësitNdjek
134NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

1 ne 131 emaile permban nje malware

BENI KUJDES NGA EMAILET Email-et tani po përdoren gjithnjë e më shumë nga hakerat, dhe një vlerësim statistikor që është bërë në çdo 131 email...