15 C
Tirana
Saturday, 11 May, 2019
Reklamo Ketu
Home Etiketimet Hidden Network

Etiketim: Hidden Network

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,373NdjekësitNdjek
125NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Sulmuesit shfrytëzuan plugin Yuzo WordPress për të ridrejtuar përdoruesit në faqet...

Një vulnerabilitet në pluginin WordPress '‘Yuzo related posts’ është shfrytëzuar nga hakerat për të injektuar JavaScript dhe për të ridrejtuar përdoruesit në faqet...
profile te sigurta

Profile të sigurta