XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://albaniancyber.al/60-statistikat-per-cyber-security/20%Daily2019-04-29 15:48
https://albaniancyber.al/sherbimet-me-te-mira-vpn-per-2019/20%Daily2019-04-29 14:02
https://albaniancyber.al/httrack/20%Daily2019-04-20 01:04
https://albaniancyber.al/blind-elephant/20%Daily2019-04-20 01:19
https://albaniancyber.al/1-ne-131-emaile-permban-nje-malware/20%Daily2019-04-20 00:55
https://albaniancyber.al/231-miliarde/20%Daily2019-04-20 00:52
https://albaniancyber.al/si-te-beheni-nje-haker-etik-white-hat/20%Daily2019-05-09 12:29
https://albaniancyber.al/existon-nje-sulm-hakerash-cdo-39-sekonda/20%Daily2019-04-20 00:43
https://albaniancyber.al/shpejtesia-e-internetit-te-nasa-shkon-deri-ne-91-gbps/20%Daily2019-04-20 00:27
https://albaniancyber.al/mbroni-serverin-tuaj-oracle-linux/20%Daily2019-04-20 00:16
https://albaniancyber.al/virusi-morris-ishte-i-pari-sulm-kibernetike-ne-bote/20%Daily2019-04-20 00:09
https://albaniancyber.al/nje-variant-i-ri-i-hawkeye-keylogger-reborn-v9/20%Daily2019-04-19 23:55
https://albaniancyber.al/mashtrimi-i-ri-phishing-the-nasty-list-targeton-kredencialet-e-perdoruesve-te-instagramit/20%Daily2019-04-19 23:58
https://albaniancyber.al/variani-i-ransomware-robinhood-ka-4-paketa-per-viktimen-pas-kriptimit/20%Daily2019-04-19 23:57
https://albaniancyber.al/xloader/20%Daily2019-04-19 23:56
https://albaniancyber.al/cfare-ndodh-kur-malware-futen-ne-hardware-aplikacione-apo-app-store-te-besueshem/20%Daily2019-04-19 23:56
https://albaniancyber.al/faqja-zyrtare-e-unoiden-eshte-kompromentuar-dhe-po-shperndan-viruse-emotet/20%Daily2019-04-19 23:55
https://albaniancyber.al/grupi-oceanlotus-i-shton-arsenalit-te-tij-malware-per-versionet-e-update-uara-te-macos/20%Daily2019-04-13 14:14
https://albaniancyber.al/sulmuesit-shfrytezuan-plugin-yuzo-wordpress-per-te-ridrejtuar-perdoruesit-ne-faqet-scam/20%Daily2019-04-12 10:19
https://albaniancyber.al/fushata-e-re-e-hakereve-kercenon-te-instaloje-ransomware-wannacry-dhe-kerkon-2-bitcoins/20%Daily2019-04-12 09:02
https://albaniancyber.al/instalimi-i-tor-ne-kali-linux/20%Daily2019-04-11 15:17
https://albaniancyber.al/te-metat-ne-protokollin-e-sigurise-wpa3-lejojne-hakimin-e-fjalekalimit-te-wifi/20%Daily2019-04-11 15:04
https://albaniancyber.al/kredencialet-e-mycar-lene-mijera-makina-te-prekshme-ndaj-sulmeve/20%Daily2019-04-10 17:55
https://albaniancyber.al/identifikoni-teknologjite-e-internetit-me-whatweb/20%Daily2019-04-10 17:37
https://albaniancyber.al/baldr-malware-hyn-ne-tregun-e-zi/20%Daily2019-04-10 15:49
https://albaniancyber.al/grupi-fin6-shkon-nga-kompromentimi-i-sistemeve-pos-per-te-vendosur-ransomware/20%Daily2019-04-09 17:05
https://albaniancyber.al/si-te-hackoni-wifi-password/20%Daily2019-04-09 16:39
https://albaniancyber.al/si-te-hackoni-emrin-e-perdoruesit-dhe-fjalekalimin-e-routerit/20%Daily2019-04-09 16:31
https://albaniancyber.al/mac-spoofing-me-macchanger-ne-linux/20%Daily2019-04-09 15:05
https://albaniancyber.al/hack-wpa-wpa2-wifi-udhezues-i-persosur-per-fillestaret/20%Daily2019-04-09 14:16
https://albaniancyber.al/krijimi-i-nje-liste-fjalesh-duke-perdorur-crunch-ne-linux/20%Daily2019-04-09 13:15
https://albaniancyber.al/hack-wps-me-pixie-dust-attack-dhe-reaver/20%Daily2019-04-08 18:42
https://albaniancyber.al/si-te-gjeni-nje-rrjet-te-fshehur-wifi-brenda-5-minutave/20%Daily2019-04-08 17:53
https://albaniancyber.al/8-skanera-wifi-per-zbulimin-e-rrjeteve-te-fshehura/20%Daily2019-04-08 17:03
https://albaniancyber.al/macchanger/20%Daily2019-04-08 16:18
https://albaniancyber.al/mjetet-e-zgjerimit-te-shfletuesit-singlefile-u-perdoren-per-te-kopjuar-faqet-e-identifikimit-me-qellim-te-keq-ne-nje-sulm-te-ri-phishing/20%Daily2019-04-08 13:51
https://albaniancyber.al/software-et-me-te-mire-open-source-per-2019/20%Daily2019-04-08 14:42
https://albaniancyber.al/kali-linux-hacking-tutorial-udhezues-per-fillestaret-2019/20%Daily2019-04-08 15:37
https://albaniancyber.al/hakeret-mund-te-shnderrojne-aplikacionin-pre-installed-antivirus-ne-celularet-xiaomi-ne-malware/20%Daily2019-04-07 15:15
https://albaniancyber.al/si-te-fshihni-ip-ne-tuaj-per-te-qene-anonim-online/20%Daily2019-04-11 17:34
https://albaniancyber.al/gjysma-e-bankave-online-u-lejojne-hakereve-te-vjedhin-parate-tuaja/20%Daily2019-04-06 23:22
https://albaniancyber.al/10-industri-qe-5g-do-te-ndikoje-me-shume/20%Daily2019-04-06 23:20
https://albaniancyber.al/6-gjera-qe-e-mbajne-profesionistet-e-iot-se-zgjuar-gjate-nates/20%Daily2019-04-06 23:19
https://albaniancyber.al/hakeret-abuzojne-me-platformen-cloud-te-google-per-te-sulmuar-routeret-e-d-link/20%Daily2019-04-05 23:39
https://albaniancyber.al/10-gjera-per-cyber-security-ju-duhet-te-dini-per-ta-studiuar/20%Daily2019-04-05 22:18
https://albaniancyber.al/ngrok-tunele-te-sigurt-per-localhost/20%Daily2019-04-05 16:59
https://albaniancyber.al/profile-te-sigurta/20%Daily2019-04-05 16:48
https://albaniancyber.al/viruse-dhe-spam/20%Daily2019-04-05 16:43
https://albaniancyber.al/backup/20%Daily2019-04-05 16:40
https://albaniancyber.al/password/20%Daily2019-04-05 16:37
https://albaniancyber.al/kontrolli-prinderor/20%Daily2019-04-05 16:05
https://albaniancyber.al/lojrat-online/20%Daily2019-04-05 15:56
https://albaniancyber.al/cyberbullying/20%Daily2019-04-05 15:51
https://albaniancyber.al/navigimi-i-sigurte/20%Daily2019-04-05 15:48
https://albaniancyber.al/gabimet-e-punonjesve-dhe-gabimet-e-sistemit-jane-nje-kercenim-me-i-madh-per-sigurine-e-te-dhenave-sesa-hakeret-apo-personat-e-brendshem/20%Daily2019-04-18 22:50
https://albaniancyber.al/mbi-58000-perdorues-te-android-kishin-instaluar-stalkerware-ne-telefonat-e-tyre-vitin-e-kaluar/20%Daily2019-04-05 13:22
https://albaniancyber.al/samsung-galaxy-s10-u-hap-me-nje-gjurme-gishtat-te-printuar-3d/20%Daily2019-04-05 12:51
https://albaniancyber.al/samiti-dixhital-con-kosoven-ne-beograd/20%Daily2019-04-05 12:28
https://albaniancyber.al/hakerat-etike-thyejne-sistemin-e-mbrojtjes-se-universiteteve-ne-2-ore/20%Daily2019-04-05 12:36
https://albaniancyber.al/bazat-e-te-dhenave-te-pambrojtura-te-firmave-kineze-ekspozuan-mbi-590-milion-cv/20%Daily2019-04-05 11:58
https://albaniancyber.al/gjigandi-farmaceutik-bayer-ishte-viktime-e-nje-sulmi-kibernetik-kercenimi-u-anashkalua/20%Daily2019-04-05 11:56
https://albaniancyber.al/linux-distro-per-hacking-dhe-penetration/20%Daily2019-04-05 00:19
https://albaniancyber.al/si-te-perditesoni-kali-linux-me-nje-komande-te-vetme/20%Daily2019-04-04 23:06
https://albaniancyber.al/instalimi-i-kali-linux-ne-virtualbox-menyra-me-e-shpejte-dhe-me-e-sigurte/100%Daily2019-04-04 23:27
https://albaniancyber.al/js-sniffers-infektojne-2440-faqet-e-internetit-ne-mbare-boten-per-te-vjedhur-detajet-e-kartave-te-pagesave-te-klienteve/20%Daily2019-04-04 17:21
https://albaniancyber.al/fundi-i-grupeve-bezdisese-ne-whatsapp-ja-si-te-mos-beheni-pjese-e-tyre/20%Daily2019-04-04 17:07
https://albaniancyber.al/shmangni-keto-aplikacione-te-google-play-store-qe-premtojne-te-perditesojne-telefonin-tuaj-android/20%Daily2019-04-04 16:41
https://albaniancyber.al/pothuajse-540-milione-perdorues-te-facebook-ut-jane-lene-te-ekspozuar-ne-serverat-cloud-ne-amazon/20%Daily2019-04-04 15:57
https://albaniancyber.al/instagram-per-windows-10-do-te-nderpritet-me-30-prill/20%Daily2019-04-04 15:54
https://albaniancyber.al/korea-e-jugut-lanson-rrjetin-5g-para-kohes-se-pritur/20%Daily2019-04-04 15:34