Home Kuriozitete Existon nje sulm hakerash cdo 39 sekonda

Existon nje sulm hakerash cdo 39 sekonda

43

Një studim i Clark School në Universitetin e Merilendit është një nga të parët që përcaktoi sasinë gati të vazhdueshme të sulmit të kompjuterave me akses në internet – mesatarisht çdo 39 sekonda – Emrat dhe fjalëkalimet jo të sigurta që përdorim që u japin sulmuesve më shumë shansin e suksesit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutem shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu