15 C
Tirana
Saturday, 11 May, 2019
Reklamo Ketu

Coming Soon

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,373NdjekësitNdjek
125NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Hack WPS me Pixie Dust Attack dhe Reaver

Në këtë tutorial ne do të bëjmë një sulm pixie dust duke përdorur Reaver 1.5.2, Aircrack-NG dhe Pixiewps. Sulmi Pixie Dust  është një sulm...