23 C
Tirana
Saturday, 11 May, 2019
Reklamo Ketu

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,373NdjekësitNdjek
125NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Gabimet e punonjësve dhe gabimet e sistemit janë një kërcënim i...

Gabimet e punonjësve u renditën si rreziku më i lartë në Studimin e Trendeve Globale të Enciklopedisë 2019, megjithëse pajisjet në pronësi të punonjësve...