31 C
Tirana
Monday, 19 August, 2019
Reklamo Ketu

Google Chrome prezanton kontrollet e reja për gjurmimin me anë të...

Në konferencën I/O 2019 të zhvilluesve, Google ka prezantuar dy tipare të reja të versioneve të reja të shfletuesit Chrome në politikat e Sigurisë...

Linux Distro për Hacking dhe Penetration

Duke kërkuar për Linux-in më të mirë për të mësuar hacking? Nëse doni të ndiqni një karrierë në Sigurinë e Informacionit ose tashmë jeni duke...

Na Ndiqni:

355FansaPëlqeje
2,265NdjekësitNdjek
136NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Gjigandi farmaceutik Bayer ishte viktimë e një sulmi kibernetik

Kompania gjermane thotë se grupi i hakerave Winniti është për tu fajsuar. Bayer ka zbuluar një përpjekje për të komprometuar rrjetet e kompanisë përmes një...