27 C
Tirana
Monday, 19 August, 2019
Reklamo Ketu

Shërbimet më të mira VPN për 2019

Rrjeti privat virtual (VPN) u mundëson përdoruesve të dërgojnë dhe marrin të dhëna duke mbetur anonime dhe të sigurte në internet. Ne këtë postim do...

Çfarë ndodh kur malware futen në Hardware, Aplikacione apo App Store...

Për të shmanguar infektimin nga malware, ne duhet të marrim hardware apo shkarkojmë software ose aplikacione nga burime të besueshme, apo jo? Po çfarë...

Na Ndiqni:

356FansaPëlqeje
2,265NdjekësitNdjek
136NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Mashtrimi i ri phishing “The nasty List” targeton kredencialet e përdoruesve...

Mashtuesit i dergojnë mesazhe ndjekësve të faqes së hakuar duke i thënë që ata ndodhen në të quajturën “Nasty List” Llogaritë e Instagramit marrin mesazhe...

Httrack