20 C
Tirana
Saturday, 19 October, 2019
Reklamo Ketu

Softuerët më të mirë open source (2019)

Pajisni kompjuterin tuaj Windows, Mac ose Linux me të software-ët open source më të mirë të 2019 Jo të gjithë programet 'free' janë të njëjta....

Linux Distro për Hacking dhe Penetration

Duke kërkuar për Linux-in më të mirë për të mësuar hacking? Nëse doni të ndiqni një karrierë në Sigurinë e Informacionit ose tashmë jeni duke...

Na Ndiqni:

385FansaPëlqeje
2,215NdjekësitNdjek
135NdjekësitNdjek
43AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Instalimi i Kali Linux në VirtualBox: Mënyra më e shpejtë dhe...

Ky tutorial ju tregon se si ta instaloni Kali Linux në Virtual Box në Windows dhe Linux në mënyrën më të shpejtë të mundshme. Kali...
macchanger

Macchanger