16 C
Tirana
Friday, 10 May, 2019
Reklamo Ketu

Softuerët më të mirë open source (2019)

Pajisni kompjuterin tuaj Windows, Mac ose Linux me të software-ët open source më të mirë të 2019 Jo të gjithë programet 'free' janë të njëjta....

Linux Distro për Hacking dhe Penetration

Duke kërkuar për Linux-in më të mirë për të mësuar hacking? Nëse doni të ndiqni një karrierë në Sigurinë e Informacionit ose tashmë jeni duke...

Na Ndiqni:

301FansaPëlqeje
2,370NdjekësitNdjek
125NdjekësitNdjek
44AbonentëAbonohu
Reklama

Lajmet e Fundit

Navigimi i sigurtë

Hapat kryesorë që duhen ndjekur për të ndihmuar në mbrojtjen e privatësisë dhe sigurisë së fëmijëve, kur ata janë duke përdorur kompjuterin janë: 1.Vendosni ku...

Httrack